3x3 Akordeon Çadır

Akordeon Çadır

Akordeon çadır, çadırı branda tente sistemlerinde çok tercih edilen çadırlardır. Dış mekanda piknik, düğün, sünnet, açılış organizasyonlarında kullanılabileceği gibi, mağaza ve Fuar  içerisinde stantlarının bulunduğu yada çeşitli etkinliklerin düzenlendiği  kapalı alanlarda da kullanılabilir. 

 

Akordeon Çadır Neden Kiralamalıyız ?

hızlı kurulumu ve pratik oluşu ve dayanıklı olması nedeniyle her geçen gün daha da fazla tercih edilmekte olan akordeon  çadırların kiralama hizmeti Sakarya çadır kiralama ekibi olarak başta Sakarya olmak üzere çevre illerde hizmet vermektedir.

 

Akordeon Çadır Kiralama Fiyatları

Akordeon çadır kiralama fiyatlarını belirli  sabit bir fiyatı yoktur fiyatı hizmet verilen yerin uzaklığı ve adeti hizmet saati belirlemektedir Sakarya çadır kiralama ekibi olarak en hızlı şekilde hizmet vermekteyiz

Hi-tech Çadır

Piknik Outlet ramazan, depo, fabrika  Showroom için kullanılabilecek bu çadırlar bu tür büyük etkinliklerde kullanılan en ideal çözümdür. Büyük boyutları ve hava koşullarından etkilenmeme özelliğiyle organizasyonlarda sıkça tercih edilmektedir.

Kubbeli Çadır

 

Düğün, konser, açılış, toplantı, fuar, kongre, festival ve kokteyl organizasyonları için kiralık çadır hizmeti vermekteyiz.

 

Tribün Çadırı


Protokol organizasyonlarının vazgeçilmez unsurlarından olan protokol çadırı ve tribün sistemleri firmamız tarafından organizasyonun boyutuna göre şekillenip kurulum tamamlanmaktadır. 

Yürüyüş Yolu

Yürüyüş yolları, hava koşulları ve konsept çalışmalar için organizasyon alanı ile giriş kısmını birleştirmektedir. Hava koşullarının ve zeminin elverişsiz olduğu organizasyonlarda sıkça kullanılmaktadır. 

Fuar Çadırı

Fuar Çadırları düğün, sünnet, piknik, davet, fuar organizasyonlarında kullanılan, kurulumu kolay olan çelik konstrüksiyondan oluşan yapılardır. 

Parti Çadırı 3x3

Parti çadırlarımız çoğu organizasyonda rastladığınız 3x3 metrelik kare çadırlardır. En sık kullanılan çadırlardandır. Boyutları minimal olmasının en büyük avantajı istenilen tüm alanlara 1den fazla çadırı rahatlıkla sığdırabilmektedir. Organizasyon ayırt etmeden tüm konseptlere uygundur. Kolay ve hızlı kurulumu, güneş geçirmeyen çadır yapısıyla isteklerinizi rahatlıkla karşılamaktadır.