HI-TECH Çadırlar

Hi-tech Çadır

Piknik Outlet ramazan, depo, fabrika  Showroom için kullanılabilecek bu çadırlar bu tür büyük etkinliklerde kullanılan en ideal çözümdür. Büyük boyutları ve hava koşullarından etkilenmeme özelliğiyle organizasyonlarda sıkça tercih edilmektedir. Yan bölmeleri hava koşullarına uygun olarak açık veya kapalı şeklinde kurulumu yapılabilir. Bu çadırlar 120 km/h rüzgar yüküne dayanıklıdır. 10 m. Eninden başlayarak 60 m. Enine kadar geniş alanlar sunabilmektedir.

 

Organizasyonlarda hi-tech Çadır Neden Kiralamalıyız?

Organizasyonlarda hi-tech çadır kiralamak olası bir olumsuz hava şartlarında fuar, festival, düğün, sünnet vb. etkinlik organizasyonlarında hava şartlarından etkilenmeme ve çadırlar üzerine yapılan dijital baskı ile organizasyonunuzun reklamını yapılabilir, insanların dikkatini çekebilirsiniz. Brandalarımızın tamamı güneş geçirmez ve alev yürütmez özelliklidir.

 

Hi-tech Çadırı Kiralama Fiyatları

Hi-tech çadırının belirli bir fiyatı yoktur. Organizasyonun yapılacağı alana, çadırın büyüklüğüne göre fiyatlarımız değişmektedir. Sakarya Çadır Kiralama ekibi olarak başka Sakarya olmak üzere Kocaeli, Bolu, Düzce gibi çevre illerin tüm bölgelerine sorunsuz hizmet ve kurulum gerçekleştirmekteyiz.

Hi-tech Çadır

Piknik Outlet ramazan, depo, fabrika  Showroom için kullanılabilecek bu çadırlar bu tür büyük etkinliklerde kullanılan en ideal çözümdür. Büyük boyutları ve hava koşullarından etkilenmeme özelliğiyle organizasyonlarda sıkça tercih edilmektedir.

Kubbeli Çadır

 

Düğün, konser, açılış, toplantı, fuar, kongre, festival ve kokteyl organizasyonları için kiralık çadır hizmeti vermekteyiz.

 

Tribün Çadırı


Protokol organizasyonlarının vazgeçilmez unsurlarından olan protokol çadırı ve tribün sistemleri firmamız tarafından organizasyonun boyutuna göre şekillenip kurulum tamamlanmaktadır. 

Yürüyüş Yolu

Yürüyüş yolları, hava koşulları ve konsept çalışmalar için organizasyon alanı ile giriş kısmını birleştirmektedir. Hava koşullarının ve zeminin elverişsiz olduğu organizasyonlarda sıkça kullanılmaktadır. 

Fuar Çadırı

Fuar Çadırları düğün, sünnet, piknik, davet, fuar organizasyonlarında kullanılan, kurulumu kolay olan çelik konstrüksiyondan oluşan yapılardır. 

Parti Çadırı 3x3

Parti çadırlarımız çoğu organizasyonda rastladığınız 3x3 metrelik kare çadırlardır. En sık kullanılan çadırlardandır. Boyutları minimal olmasının en büyük avantajı istenilen tüm alanlara 1den fazla çadırı rahatlıkla sığdırabilmektedir. Organizasyon ayırt etmeden tüm konseptlere uygundur. Kolay ve hızlı kurulumu, güneş geçirmeyen çadır yapısıyla isteklerinizi rahatlıkla karşılamaktadır.