Kubbeli Çadır

Kubbeli Çadır

Düğün, konser, açılış, toplantı, fuar, kongre, festival ve kokteyl organizasyonları için kiralık çadır hizmeti vermekteyiz.

Sakarya çadır kiralama ekibi uzun süredir kiralık çadır sektöründe edinmiş olduğu tecrübe ve bilgisiyle, alanında uzman kadrosuyla, günümüz teknolojisini yakından takip ederek sektörde saygın ve belirgin yerini almıştır.

 

Organizasyonlarda Neden Kubbeli Çadır Kullanmalıyız

Kubbeli çadırlarımızı, Düğün, Konser, Sergi, Açılış, Toplantı, Fuar, Kongre ve Temel atma törenlerinin olmazsa olmazlarındandır. Olumsuz hava şartlarında, çok sıcak havalarda sizlerin koruması olacak ve organizasyonunuzun kalite geçmesini sağlayacaktır. Brandalarımızın tamamı güneş geçirmez ve alev yürütmez özelliklidir. Çadırlarımız sabitlendiğinde 80/km hız rüzgar yüküne dayanabilmektedir.

Sakarya çadır kiralama ekibi olarak Türkiye’nin her noktasında ihtiyacınıza uygun kiralık çadır konusunda güven ve kalitemizle hizmet veriyoruz.

 

Kubbeli Çadır Kiralama Fiyatları

Kubbeli çadır fiyatlandırmaları boyutuna,  organizasyon saati ve organizasyon sürelerine göre değişkenlik göstermektedir. Sizlerle iletişim sağladıktan sonra Sakarya çadır kiralama ekibi olarak en kısa sürede fiyatlandırmaları tarafınıza sunuyoruz. 

Hi-tech Çadır

Piknik Outlet ramazan, depo, fabrika  Showroom için kullanılabilecek bu çadırlar bu tür büyük etkinliklerde kullanılan en ideal çözümdür. Büyük boyutları ve hava koşullarından etkilenmeme özelliğiyle organizasyonlarda sıkça tercih edilmektedir.

Kubbeli Çadır

 

Düğün, konser, açılış, toplantı, fuar, kongre, festival ve kokteyl organizasyonları için kiralık çadır hizmeti vermekteyiz.

 

Tribün Çadırı


Protokol organizasyonlarının vazgeçilmez unsurlarından olan protokol çadırı ve tribün sistemleri firmamız tarafından organizasyonun boyutuna göre şekillenip kurulum tamamlanmaktadır. 

Yürüyüş Yolu

Yürüyüş yolları, hava koşulları ve konsept çalışmalar için organizasyon alanı ile giriş kısmını birleştirmektedir. Hava koşullarının ve zeminin elverişsiz olduğu organizasyonlarda sıkça kullanılmaktadır. 

Fuar Çadırı

Fuar Çadırları düğün, sünnet, piknik, davet, fuar organizasyonlarında kullanılan, kurulumu kolay olan çelik konstrüksiyondan oluşan yapılardır. 

Parti Çadırı 3x3

Parti çadırlarımız çoğu organizasyonda rastladığınız 3x3 metrelik kare çadırlardır. En sık kullanılan çadırlardandır. Boyutları minimal olmasının en büyük avantajı istenilen tüm alanlara 1den fazla çadırı rahatlıkla sığdırabilmektedir. Organizasyon ayırt etmeden tüm konseptlere uygundur. Kolay ve hızlı kurulumu, güneş geçirmeyen çadır yapısıyla isteklerinizi rahatlıkla karşılamaktadır.