Şişme Etkinlik Çadırı

Şişme Etkinlik Çadırı

Şişme Etkinlik Çadırları, çocuklara yönelik organizasyonlarda, okul şenliklerinde, şirket pikniklerinde ve daha sayısız yerde kullanılabilmektedir. İç kısımlarında çeşitli etkinlikler yapılabilir, dinlenme alanı olabilir, ürün tanıtımı ve dağıtımı için belirleyici alan olarak kullanılabilir. Sakarya Çadır Kiralama bünyesinde çalışan şişme oyun parkurları konusunda profesyonel bilgisi, Sakaryanın’nın ve çevre illerin her bölgesinde saha bilgisi olan ekibimiz, organizasyonun yapılacağı alanına 1 saat öncesinden sorunsuz bir şekilde kurulumu gerçekleştirmektedir.

 

Organizasyonlarda Neden Şişme Etkinlik Çadırı’nı Seçmeliyiz?

Şişme Etkinlik Çadırı renkli ve göz alıcı görseli ile etkinliğinizin ve misafirlerinizin kolayca ilgisini çekmekte çok başarılıdır. Kullanılacak olan organizasyon etkinliği için dikkat çekip insanların etkinliğe katılımını arttırmakta ve organizasyonunuzu zengin ve gösterişli kılmaktadır.

 

Şişme Etkinlik Çadırı’ nın Kiralama Fiyatı Nedir?

Şişme Etkinlik Çadırının Kurulumu yapılacak yerin uzaklığı ve  çalışma saatlerine ve  göre fiyatlarımız değişiklik göstermektedir. Sakarya'nın ve çevre illerin her bölgesinde saha bilgisi olan Sakarya Çadır Kiralama bünyesinde çalışan ekibimiz istenilen alana kurulumu, tüm güvenlik önlemlerini alınarak yapmaktadır. Daha kaliteli bir hizmet ve daha uygun fiyat listesi için lütfen bizimle iletişime geçin.

Hi-tech Çadır

Piknik Outlet ramazan, depo, fabrika  Showroom için kullanılabilecek bu çadırlar bu tür büyük etkinliklerde kullanılan en ideal çözümdür. Büyük boyutları ve hava koşullarından etkilenmeme özelliğiyle organizasyonlarda sıkça tercih edilmektedir.

Kubbeli Çadır

 

Düğün, konser, açılış, toplantı, fuar, kongre, festival ve kokteyl organizasyonları için kiralık çadır hizmeti vermekteyiz.

 

Tribün Çadırı


Protokol organizasyonlarının vazgeçilmez unsurlarından olan protokol çadırı ve tribün sistemleri firmamız tarafından organizasyonun boyutuna göre şekillenip kurulum tamamlanmaktadır. 

Yürüyüş Yolu

Yürüyüş yolları, hava koşulları ve konsept çalışmalar için organizasyon alanı ile giriş kısmını birleştirmektedir. Hava koşullarının ve zeminin elverişsiz olduğu organizasyonlarda sıkça kullanılmaktadır. 

Fuar Çadırı

Fuar Çadırları düğün, sünnet, piknik, davet, fuar organizasyonlarında kullanılan, kurulumu kolay olan çelik konstrüksiyondan oluşan yapılardır. 

Parti Çadırı 3x3

Parti çadırlarımız çoğu organizasyonda rastladığınız 3x3 metrelik kare çadırlardır. En sık kullanılan çadırlardandır. Boyutları minimal olmasının en büyük avantajı istenilen tüm alanlara 1den fazla çadırı rahatlıkla sığdırabilmektedir. Organizasyon ayırt etmeden tüm konseptlere uygundur. Kolay ve hızlı kurulumu, güneş geçirmeyen çadır yapısıyla isteklerinizi rahatlıkla karşılamaktadır.