Tribün Çadır

Tribün Çadırı


Protokol organizasyonlarının vazgeçilmez unsurlarından olan protokol çadırı ve tribün sistemleri firmamız tarafından organizasyonun boyutuna göre şekillenip kurulum tamamlanmaktadır. Çadır tribün ve platformun yanı sıra firmamız diğer protokol malzemelerini de bünyesinde bulundurmaktadır. Tüm çadır ihtiyaçlarınız için Türkiye’nin belirli noktalarına hizmet veren Sakarya Çadır Kiralama ekibini tercih edin.

 

Organizasyonlarda Neden Tribün Çadır Kullanılmalıyız

Organizasyonlarınızda hava şartlarının sizleri ve misafirlerinizi etkilemesini istemiyorsanız Sakarya Çadır Kiralama ekibine ve teknolojinin son kaliteli çadırlarına ihtiyaç duyacaksınız. Sakarya Çadır kiralama ekibi olarak işlerinde uzman personellerimizle her türlü organizasyonu yapıyoruz ve sizleri bekliyoruz.

 

Tribün Çadır Kiralama Fiyatları

Tribün çadırların fiyatlandırmaları değişkenlik göstermektedir. Organizasyonunuzun yeri, ne kadar süreli olacağı ve verilen hizmetlere göre değerlendirilmektedir. Sizler bizimle organizasyondan önce iletişim sağladığınızda en uygun fiyatlandırmayı tarafınıza sunuyoruz. Sakarya Çadır Kiralama ekibini tercih edin kalitenizi gösterin.

Hi-tech Çadır

Piknik Outlet ramazan, depo, fabrika  Showroom için kullanılabilecek bu çadırlar bu tür büyük etkinliklerde kullanılan en ideal çözümdür. Büyük boyutları ve hava koşullarından etkilenmeme özelliğiyle organizasyonlarda sıkça tercih edilmektedir.

Kubbeli Çadır

 

Düğün, konser, açılış, toplantı, fuar, kongre, festival ve kokteyl organizasyonları için kiralık çadır hizmeti vermekteyiz.

 

Tribün Çadırı


Protokol organizasyonlarının vazgeçilmez unsurlarından olan protokol çadırı ve tribün sistemleri firmamız tarafından organizasyonun boyutuna göre şekillenip kurulum tamamlanmaktadır. 

Yürüyüş Yolu

Yürüyüş yolları, hava koşulları ve konsept çalışmalar için organizasyon alanı ile giriş kısmını birleştirmektedir. Hava koşullarının ve zeminin elverişsiz olduğu organizasyonlarda sıkça kullanılmaktadır. 

Fuar Çadırı

Fuar Çadırları düğün, sünnet, piknik, davet, fuar organizasyonlarında kullanılan, kurulumu kolay olan çelik konstrüksiyondan oluşan yapılardır. 

Parti Çadırı 3x3

Parti çadırlarımız çoğu organizasyonda rastladığınız 3x3 metrelik kare çadırlardır. En sık kullanılan çadırlardandır. Boyutları minimal olmasının en büyük avantajı istenilen tüm alanlara 1den fazla çadırı rahatlıkla sığdırabilmektedir. Organizasyon ayırt etmeden tüm konseptlere uygundur. Kolay ve hızlı kurulumu, güneş geçirmeyen çadır yapısıyla isteklerinizi rahatlıkla karşılamaktadır.