Yürüyüş Yolları

Yürüyüş Yolu

Yürüyüş yolları, hava koşulları ve konsept çalışmalar için organizasyon alanı ile giriş kısmını birleştirmektedir. Hava koşullarının ve zeminin elverişsiz olduğu organizasyonlarda sıkça kullanılmaktadır. Misafirlerinizin güvenli yolculuk yapmasını sağlar ve organizasyonunuzu zengin içerikli göstermektedir. Ayrıca konsept çalışmalar için sıkça kullanılan çadır tipidir. Sakarya Çadır kiralama ekibi olarak istenilen tüm konseptleri ve ihtiyaçlarınızı hayal ettiğinizden daha güzel ve size özel tasarlıyoruz. Sizlere kusursuz bir organizasyon sunuyoruz. Yürüyüş Yolu Çadırlarımız iskelet sistemi bakımından çelik konstrüksiyonlardan yapılmıştır. Hiçbir güvenlik zafiyeti olmaması açısından çadırları kurulan alana sabitlemekteyiz. Sakarya başta olmak üzere çevre illere de tüm ekip ve ekipmanlarımızla çadır kurulumu ve kiralama için hizmet vermekteyiz.

 

Organizasyonlar Yürüyüş Yolu Şart Mıdır?

Yürüyüş yolları organizasyonların vazgeçilmezi değildir. Ancak organizasyonunuzun daha özel, gösterişli olmasını istiyorsanız ve misafirlerinizi daha sıcak karşılamak istiyorsanız yürüyüş yolu çok doğru bir karardır. Sakarya Çadır kiralama ekibi olarak ihtiyaçlarınızı karşılamak için hizmetinizdeyiz.

 

Yürüyüş Yolu Fiyatlarını Neler Belirler?

Fiyatlarımız organizasyon alanının konumuna, istenilen yürüyüş yolunun uzunluğuna, genişliğine ve kullanılan malzemelere göre değişiklik göstermektedir. Daha kaliteli hizmet almak ve fiyatlarımızı öğrenmek için iletişime geçebilirsiniz.
 

Hi-tech Çadır

Piknik Outlet ramazan, depo, fabrika  Showroom için kullanılabilecek bu çadırlar bu tür büyük etkinliklerde kullanılan en ideal çözümdür. Büyük boyutları ve hava koşullarından etkilenmeme özelliğiyle organizasyonlarda sıkça tercih edilmektedir.

Kubbeli Çadır

 

Düğün, konser, açılış, toplantı, fuar, kongre, festival ve kokteyl organizasyonları için kiralık çadır hizmeti vermekteyiz.

 

Tribün Çadırı


Protokol organizasyonlarının vazgeçilmez unsurlarından olan protokol çadırı ve tribün sistemleri firmamız tarafından organizasyonun boyutuna göre şekillenip kurulum tamamlanmaktadır. 

Yürüyüş Yolu

Yürüyüş yolları, hava koşulları ve konsept çalışmalar için organizasyon alanı ile giriş kısmını birleştirmektedir. Hava koşullarının ve zeminin elverişsiz olduğu organizasyonlarda sıkça kullanılmaktadır. 

Fuar Çadırı

Fuar Çadırları düğün, sünnet, piknik, davet, fuar organizasyonlarında kullanılan, kurulumu kolay olan çelik konstrüksiyondan oluşan yapılardır. 

Parti Çadırı 3x3

Parti çadırlarımız çoğu organizasyonda rastladığınız 3x3 metrelik kare çadırlardır. En sık kullanılan çadırlardandır. Boyutları minimal olmasının en büyük avantajı istenilen tüm alanlara 1den fazla çadırı rahatlıkla sığdırabilmektedir. Organizasyon ayırt etmeden tüm konseptlere uygundur. Kolay ve hızlı kurulumu, güneş geçirmeyen çadır yapısıyla isteklerinizi rahatlıkla karşılamaktadır.